Červenec 2008

New desing je hotový!

31. července 2008 v 11:58
Takže tvůj new desing je hotový!Je trošičku zvláštní....mno doufám že se ti líbí!P.S menu je na pravo a né na levo!Na pravo vypadá v tomto desingu lépe!Doufám že se nezlobíš!pak mi písni pls na blog jak se ti desing líbí!Protože kdyby se ti nelíbil tak ti udělám nějakej jinej!Zatím pa žabajzna!

oznámení!

31. července 2008 v 11:40
Právě provádím změný desingu!Tak se nelekejte!

5. Bleskovka za 2 diplomky

30. července 2008 v 20:13 | . |  Bleskovky
http://uzumaki13.skyrock.com/pics/683569732.jpg
1. Kdo je všechno na obrázku???
2. Kdo je z písečné vesnice???
3. Je tam nějaký team??? A jaký???
4. Kdo se ti zdá z Naruta nejlepší?
5. Hlásneš prosím pro mě TU jsem tam jako Temaria kolikátý to byl hlásek???
6. Tak prosím hlásneš ještě jednou TU pro naruto777.blog.cz a kolikátý to byl hlásek???
7. Novinka budu dávat 2 diplomky tak co na ně chceš???
8. Tak se měj čau a dojdeš sem ještě někdy???

Moje další new SB errorem

29. července 2008 v 19:47 Spřátelené blogy
A tady je diplomek pro mě za SB.
Tady je odkaz http://narutonoobs.blog.cz/ určitě se tam mrkněte. A teď má nový blog http://serunanazev.blog.cz/ - určitě se mrkněte
Tady máš diplomek ode mě.

Diplomek pro mě

29. července 2008 v 11:08 | . |  Diplomy od vás pro mě
Tady jsem dostala další diplomek http://zabajzna.blog.cz/

Diplom pro mě

29. července 2008 v 11:06 | . |  Diplomy od vás pro mě
Tady jsem dostala diplomek http://sasuke-sakura-gaara.blog.cz/

Prosba o hlásek

26. července 2008 v 20:16 | .
Prosím hlásněte pro mě mám tam přezdívku Temari. Mocinky díky těm kdo pro mě hlásl. http://sakurafandove.blog.cz/0807/1-kolo-sonb#komentare
A ještě plosííím hlásněte prosím hlásněte pro můj blog hlasujte pro naruto777.blog.cz na http://eeellliii.blog.cz/0807/1-kolo-souteze#komentar-35377974
PS: kdo do komentářů napíše že pro mě hlásl dostane diplomek a když hlásl na obou dvou stránkách získá dva diplomky. a nezapomeňte napsat co chcete na dplomek

Moje new SB se žabajznou

25. července 2008 v 19:50 | . |  Spřátelené blogy
A tohle je diplomek pro mě dííík je krásný.
Tady je diplomek za SB její blog je tady http://zabajzna.blog.cz/ - určitě se mrkněte

Diplomek za 4. bleskovku

25. července 2008 v 19:39 | . |  Diplomy

Moje další SB s Daiawe Hyuga

22. července 2008 v 22:07 | . |  Spřátelené blogy
Tady je pro tebe diplomek za SB.
Tohle je odemě moooc děkuji. tady se její blog http://sakurafandove.blog.cz/ - určitě se mrkněte

Obrázky Zabuzi

21. července 2008 v 12:10 | . |  Zabuza
16824687.jpg
19095044.jpg
http://www.absoluteanime.com/naruto/zabuza.jpg

info o Zabuzovi

21. července 2008 v 11:55 | . |  Zabuza
Momochi Zabuza byl bývalý člen ANBU a nukenin (hledaný ninja) z Kirigakure no Sato (Skrytá Mlžná Vesnice) a byl také velmi zkušeným uživatelem vodních technik. Zabuza byl velmi tvrdohlavý, namyšlený a ambiciózní člověk, tak ambiciózní, že se pokusil zabít Mizukageho a převzít vládu nad Vodní Zemí. Avšak neuspěl. Jen tak lehce se ale nevzdal a hodlal zkusit převzetí moci ještě jednou. Z toho důvodu se nechal zaměstnávat jako nájemný vrah, aby si na to vydělal. Byl také znám jako Démon ze Skryté Mlžné (霧隠れの鬼人 - Kirigakure no Kijin), protože když byl ještě mladý netrénovaný kluk, tak sám zabil všechny studenty z vesnické akademie. Zabuza byl na úrovni Jounina a jako jeden ze Sedmi Ninjovských Pánů z Mlžné (霧の忍刀七人衆 - Kiri no Shinobigatana Nananin Shuu) nosil obrovský Zanbatou (斬馬刀 - meč s širokým ostřím).
Zabuza byl najatý na vraždu Tazuneho, proto byl donucen bojovat s týmem 7 (Hatake Kakashi, Uzumaki Naruto, Haruno Sakura, Uchiha Sasuke), který Tazunu chránil. Během prvního setkání polapil Zabuza Kakashiho do Suirou no Jutsu (Technika Vodního Vězení), ale díky Narutovi se Kakashi osvobodil. Kakashi Zabuzu porazil Zabuzovou vlastní nejsilnější technikou - Suiton: Daibakufu no Jutsu (Voda: Technika Velkého Vodopádu). Ale Zabuzovi na poslední chvíli zachránil život jeho podřízený Haku. Haku předstíral, že je ninja "Lovec" ze Skryté Mlžné a že zabil Zabuzu, aby mohl Zabuzu odnést do bezpečí.
Zabuza se setkal s Hakem několik let předtím, než potkal Narutovu skupinu. Haku byl opuštěný a žil na ulici, Zabuza ho vzal pod svá křídla, ale Haku mu musel slíbit absolutní oddanost. Později on a Haku potkali Kaguyu Kimimara, který měl zabít všechny ze Skryté Mlžné. Avšak Zabuza mu řekl, že do té vesnice nepatří, proto nedošlo k boji. V dalším boji s týmem 7 (bitva na mostě, který byl po té pojmenován most Mocného Naruta), obětoval Haku, jak slíbil, svůj život, aby ochránil Zabuzu. Vskočil mezi Zabuzu a Kakashiho Raikiri (Ostří Blesku). Zpočátku to vypadalo, že Zabuza bral Haku jen jako zbraň, což podle něj ninjové jsou. Ale po té, co mu Naruto vynadal za jeho lhostejnost, přiznal Zabuza, že měl Haka rád. Tím že brečel, ukázal, že i ten nejchladnokrevnější ninja je člověk.
Po té, co byl zraněn na obou pažích, musel Zabuza čelit Gatouvi a jeho výsměchu. Gatou dorazil na most a s gangem, aby zabil oba nájemné vrahy a ty, které oni nedokázali zabít. Pomocí Narutovy kunaie, kterou držel v puse, si Zabuza prosekal cestu skrz gang a konečně zabil Gatoua, ale byl zasažen šesti různými zbraněmi. Předtím, než zemřel, poprosil Kakashiho, aby ho pohřbili společně s Hakem, s čímž Kakashi souhlasil.
Zabuza se narodil 15. srpna. Zemřel ve věku 26 let. Měl oříškově hnědé oči a černé vlasy. Měřil 183 cm a vážil 72 kg. Byl to hledaný ninja ze Skryté Mlžné Vesnice. Jeho koníčkem bylo broušení jeho zbraní a jeho nejoblíbenější slovo bylo "ovládat". Zabuza dokončil akademii v devíti letech, kdy se stal Chuuninem se neví. Dokončil 4 D-mise, 67 C-misí, 79 B-misí, 29 A-misí a 12 S-misí. A jak řekl Kakashi, Zabuza byl první protivník, který viděl jeho Sharingan dvakrát, než zemřel.

Překlad a význam jména

Zabuza znamená "nikdy neseká dvakrát", což se k němu velice hodí, protože většinu svých protivníků zabil jednou ranou jeho meče.

Techniky

Kawarimi no Jutsu (Náhrada)
Kiri Gakure no Jutsu (Technika Ukrývání v Mlze),
Muon Satsujin Jutsu (Tichá Vražedná Technika),
Utsusemi no Jutsu (Technika Zobrazení),
Mizu Bunshin no Jutsu (Umění Vodního Klonu),
Suirou no Jutsu (Technika Vodního Vězení),
Suiton: Suiryuudan no Jutsu (Voda: Střela Vodního Draka),
Suiton: Daibakufu no Jutsu (Voda: Technika Velkého Vodopádu)

Obrázky Haku

21. července 2008 v 11:47 | . |  Haku
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
http://www.kwety.net/kwety1/q811/9-107-haku.gif

info o Haku

21. července 2008 v 11:20 | . |  Haku
Haku se narodil ve Sněžné vesnici v Mizu no Kuni (水の国 Vodní země). Když byl Haku malý, tak tuto zemi sužovaly války. Díky jeho Kekkei Genkai (vrozené vlastnosti) byl Haku využíván jen jako nástroj války. Když jeho otec zjistil, že manželka i Haku mají Kekkei Genkai, tak se je pokusil zabít. Hakovu matku zabil, ale Haku se mu zabít neporařilo. I přes to, že byl Haku velmi mladý, tak byl tak silný, že otce přemohl a zabil ho. Poté se toulal po Vlnkové zemi jako všemi nesnášený žebrák. Jednou ho ovšem našel Momochi Zabuza. Přijal ho jako svého společníka, ale používal ho jen jako nástroj k boji. Haku byl Zabuzovi bezmezně oddaný, ale ten ho měl stále jen za věc. Dokonce jednou chtěl po Narutovi, aby Haku zabil, protože mu už připadal neužitečný. Hakovo Kekkei Genkai spočívá v tom, že dokáže najednou ovládat dva živly, vodu a vítr. Jeho jutsu se jmenuje Hyoton (čteme hyoton) a jedná se o techniky ledu, je to trochu podobné technikám, které ovládá První Hokage a Yamato (techniky dřeva - Mokuton).

Když se poprvé objevil, tak se vydával za ninju z Kirigakure no Sato (Skrytá Mlžná vesnice), který chytá uprchlé a zločinecké ninjy (Oinin). Jeho úkolem bylo prý najít a zabít právě Zabuzu. Hakovy techniky jsou všechny velmi silné, často založené na Kekkei Genkai, z nichž nejsilnější je asi Makyou Hyoushou (démonické zrcadlové ledové krystaly). Dále také útočí pomocí Sensatsu Suishou (tisíc letících vodních jehel smrti). Haku zatím jediným ninjou, který dokáže používat pečetě pouze jednou rukou. To může být další jedinečná dovednost, kterou si vymyslel nebo to možná je další vrozená schopnost (Kekkei Genkai).
Haku zná dokonale lidskou anatomii, a tak může zranit, zabít nebo jinak vyřadit svého nepřítele skoro okamžitě pomocí jeho jehel, je totiž opravdu velmi dobrý v Shinjutsu (akupunktura). To ukázal například tak, že hodil dvě jehlice na zadní stranu Zabuzova krku, čímž ho uvedl do kómatu, v kterém vypadal jako mrtvý. Stejnou věc potom provedl i Sasukemu. Hatake Kakashi si tak uvědomil, že Haku byl zřejmě učněm v ANBU akademii, protože ANBU znají dokonale anatomii těla.
Haku má také úžasný pozorovací talent. Po tom, co jen jednou vidí nepřítelův hmat, tak dokáže vymyslet, jak se mu příště vyhnout. Například porozuměl Kakashiho sharinganu a radil Zabuzovi, jak proti tomu bojovat.
Při poslední bitvě na mostě, který byl poté pojmenován Velký Narutův Most, Haku obětoval svůj život, když skočil do Kakashiho Raikiri (bleskové ostří), aby zachránil Zabuzu. Haku řekl, že bojoval pro svůj vlastní sen (chtěl, aby se Zabuzovy sny staly skutečností). Jak řekl Kakashi, Haku měl čistou duši, pravou a čistou, jako právě napadaný sníh.

Zajímavosti

Mnoho lidí (v anime i manze) si spletli Haku s dívkou. Dokonce i Uzumaki Naruto řekl, že vypadá lépe než Haruno Sakura. Haku je mezi fanoušky stále velmi populární, i přes to, že dost brzy zemřel. Poslední dobou ale vypadl z top ten oblíbených postav.

Překlad jména

Jméno "Haku", v kanji psáno jako 白, znamená "bílý". Což se také vztahuje k jeho čisté povaze. Dríve se myslelo, že Hakovo příjmení je "Shiro", což také znamená "bílý", ale nakonec se to ukázalo jako blbost. V Malajské verzi Naruta totiž Haku přejmenovali na Shiro.

Diplomy za 4. bleskovku

15. července 2008 v 23:52 | . |  Diplomy

4. Bleskovka

13. července 2008 v 13:08 | . |  Bleskovky
1. Kdo je všechno na obrázku???
2. Rozděl je do týmů.
3. Kdo má v sobé démona???
4. A jakého démona???
5. Cochceš na diplim???
6. Tvoje nej barva???

Internetový obchod

3. července 2008 v 11:02 | . |  Naruto cosplay
Mám pro vás super novinku v České republice bude fungovat internetový obchod s věcami a oblečením z Naruta. Tady vám dávam odkaz http://naruto.cz/.
Napište komentář jak se vám to bude líbit.