Únor 2009

Mise lásky 1. díl

22. února 2009 v 10:22 | Temari |  Povídky
Takže jsem se rozhodla napsat povídku...je to moje první tak newím jestli se vám bude líbit snad jo.


Byl krásný letní den a Temari se procházela Konohou. Slunce svítilo na obloze nebyl ani mráček. Pracovala pro Konohu jako ANBU a zrovna si šla pro nějakou misi. Po cestě potkala Shikamara a dali se do řeči. "Ahoj kam máš namířeno?" zeptal se Shikamaru s úsměvem na tváři. "No jdu si pro nějakou misi" odpověděla Temari a dál kráčela Konohou. "A můžu tě jít aspoň doprovodit?" zeptal se Shikamaru kterému se Temari líbila. "Klidně a teď mě napadlo jestli by jsi nešel se mnou na nějakou misi" řekla s klidným hlasem Temari. Shikamaru se rozzářil a pokračoval vedle Temari s ndšením že půjde se svojí vysněnou holkou na misi a třeba se před ní bude moct trochu předvést. Došli ke dveřím a zaklepali "dále" ozvalo ze z poza dvěří a Shikamaru otevřel aby Temari mohla vejít. Tsunade se na ně podívala "tak co potřebujete?" zeptala se s klidným hlasem a napila se Sake. Temari na ni koukala a pak spustila "neměla by jste nějakou misi pro mě a Shikamara?" zeptala se a čekala co Tsunade odpoví. Tsunade vzala nějaké papíry a koukala na ně

a pak řekla "měla bych tu jednu misi typu B pro vás" zvedla oči a koukla na ně. Shikamaru se ozval "dobře a co je to za misi" zeptal se a nenápadně koukal po Temari. "Musíte jít do kamenné a vzít svitek který nám ukradli." chvilku se odmlčela a pak pokračovala "udajně má být ukrytý někde v lese na sever od vesnice víc newím" dala papíry na stůl a koukla na ně "jděte". Shikamaru a temari se otočili a šli ke dveřím Shikamaru je zase Temari otevřel. Jako pravý gentelman...pomyslela si Temari a vyšli ven. Šli vesnicí a domlouvali se kde se sejdou.
"Takže sejdeme su u brány vezneme si ještě pár věcí nějaké kunaie, shurikeny a nějaký batoh s jídlem a pitím." Řekl Shikamaru a změnil směr azamával Temari. Shikamaru se vydal domů pro věci a Temari mířila k jednomu bytu co měla pronajmutý v Konoze. Až oba vzali co měli namířili si to k bráně. Temari tam byla první a chvilku čekala na Shikamara. Vyšli z brány a dali se směr kamenná. "Musíme si dávat pozor a musíme si ještě vymyslet nějaký plán" řekl Shikamaru a podíval se na Temari. "No asi se vyhneme vesnici a půjdeme na Sever to bude nejlepší" řekla. Shikamaru kývl jako že ano. Šli dlouho až do noci a už měli vesnici na dohled a utábořili se v lese kde se domluvili že se budou střídat ve hlídání, jako první hlídal Shikamaru. Rozdělali si oheň a Temari si lehla a po chvilce usnula. Celou noc se střídali a nakonec usnuli oba a probudilo je až raní slunce které na nich prosvitovalo z korun stromů.
Probudili se a udělali si snídni kterou nesli v baťozích. Po snídani se znovu dali na cestu obcházeli si kamennou vesnici a šli na sever kde měl být ukrytý svitek. Po chvilce se kolem nich mihlo pár kunaiů a dali se na útěk. "Temari dávej bacha našli nás musíme je setřást mám nápad jak chodím kouřovou bombu a uděláme klony, který se vydají jedním směrem a my se schováme" řekl a vytahuje kouřovou bombu. Temari kývla že ano a Shikamaru ji hodil a okolo nich se rozplynul kouř. Rychle udělali klony a skočili k nějakému keři kde se schovali a řekali až se kouř rozplyne. Klony se zadím dali na únik a Shika a Temi čekali jestli zmatou nepřítele a povedlo se. Shika se zadíval na Temi a začal se k ní pomalu přibližovat až byl těsně u jejich rtů.


Pokračování příště ...doufám že se vám to líbilo.

Konečně diplomky za bleskovku

20. února 2009 v 19:48 | Temari |  Diplomy
Konečně sem měla čas a udělala jsem diplomy doufám že se na mě nezlobíte že jsou až teď.


Pro mě

19. února 2009 v 18:48 | Temari |  Diplomy od vás pro mě

Omluva

16. února 2009 v 18:48 | Temari
Chci se strašně moooc omluvit že sem nic nedávám nového sem tam zajdu na Sbénka ale to je protože nestíhám škola je docela náročná a chci mít docela dobré výsledky abych pak mohla jít na nějakou dobrou školu. Ale budu se to snažit napravit a ještě se chci zeptat co by jste chtěli aby jsem sem přidala? Děkuji jestli to pochopíte.